محصولات

درباره ما

شرکت آريا بسپار پويش پارتاک در سال 1395 تاسيس و به عنوان يک شرکت دانش بنيان اقدام به توليد انواع چسب­هاي گرماذوب با برند AraMelt نموده است.

چسب­هاي گرماذوب توليدي شرکت آريا بسپار به دليل مزاياي ويژه نظير سرعت عملکرد بالا، استحکام و دوام اتصال، عدم آلودگي محيطي و ايمني، کاربرد وسيعی صنايع مختلف دارند.

شرکت آريا بسپار با تکيه بر تجارب و دانش تيم تحقيق و توسعه، آزمايشگاه مجهز، بهره­مندي از فناوري­هاي نوين و پيشرفته توليد و استفاده از مواد اوليه از معتبرترين منابع داخلي و خارجي توانسته است پاسخگوي طيف گسترده­اي از نيازمندي صنايع مختلف باشد.

آن چيزي که آريا بسپار را متمايز مي­سازد تکيه بر کيفيت، دانش روز و تنوع در توليد بر اساس نياز صنايع ( مشتري) مي باشد.

با بهره­مندي از تيم تحقيق و توسعه متخصص و با سابقه، امکان طراحي محصولات خاص بر اساس نيازمندي­هاي ويژه­ي مشتريان در آريا بسپار وجود دارد. ما بر اين باوريم که با گسترش و توسعه دانش فني خود علاوه بر پاسخگويي طيف وسيعي از صنايع، گامي در راه پيشرفت صنعتي کشور عزيزمان ايران برداريم. آريا بسپار مي خواهد با ارتقاء روزافزون کيفيت محصولات ضمن بي نياز کردن صنايع به واردات چسب­هاي گرماذوب، محصولات خود را در گستره­ي بازارهاي جهاني عرضه نمايد و نماينده­اي شايسته براي صنعت ايران سرافراز باشد.